O nás

O Nás

Čo robíme

Autoservis  AUTOMANIA SK

to sú komplexné služby autoopráv pre motoristov od mechanických, pneuservisných, karosárskych prác až po autoelektriku a modernú autodiagnostiku. Zaoberáme sa opravou áut všetkých značiek. Robíme taktiež záručné a pozáručné prehliadky, opravy klimatizácií a geometriu.

Našu filozofiu, ktorú u nás vyznávame môžeme zhrnúť do slov „Myslíme spoločne“. Vážime si každej zákazky, ktorú nám zveríte a dôvery, ktorú nám týmto krokom vyjadrujete. Vždy preto môžete počítať s osobným prístupom, spoločne budeme vždy hľadať taký spôsob riešenia, ktorý bude pre Vás, nášho zákazníka najvýhodnejší.

Najvyššia možná kvalita objednanej služby, priaznivá cena a krátka doba realizácie, to budú ciele, ktoré spoločne dosiahneme. Celý náš tým urobí všetko pre Vašu spokojnosť. Samozrejmosťou je u nás poskytnutie náhradného vozidla.

Nezáleží na tom či bude mechanik pracovať na Vašom vozidle, skladník vyskladňovať náhradné diely, alebo vedúci vybavovať potrebnú administratívu. Všetci sa budú Vašej zákazke venovať naplno a so všetkou pozornosťou.

náš prístup

image

SERVIS VŠETKÝCH ZNAČIEK

Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti servisovania vozidiel.

image

SPOKOJNÝ ZÁKAZNÍK

Naša spoločnosť si zachováva osobitý prístup k zákazníkom a vždy sa snaží vyhovieť ich požiadavkam.

image

KVALITA AKO VÝSADA

U nás sa pracuje s najmodernejšou technikou a inovatívnymi postupmi. Naše prístroje sú pravidelne servisované a kalibrované. Práve preto je Vaše vozidlo u nás vždy v dobrých rukách.

Náš aktualizovaný cenník si budete môcť stiahnuť tu.